بادام پوست کاغذی علت اصلی کچلی مرتاض های هندی است

بادام پوست کاغذی احتمالاً منبعی غنی از بسیاری از مواد مغذی است که به رشد و سلامت مغز انسان کمک می کند. آنها مدت هاست که به عنوان یک ماده غذایی ضروری برای کودکان در حال رشد در نظر گرفته شده اند.

مطالعات نشان داده اند که بادام و همچنین روغن بادام برای سلامت کلی و عملکرد سیستم عصبی مغذی هستند. این میوه های خشک حاوی دو ماده مغذی حیاتی به نام های ریبوفلاوین و ال کارنیتین هستند.

با افزایش فعالیت مغز و در نتیجه ایجاد مسیرهای عصبی جدید و کاهش بروز بیماری آلزایمر مرتبط هستند. در حالی که مطالعات اولیه حیوانی نتایج مثبتی را نشان می دهد، مطالعات انسانی بیشتری برای ایجاد هر گونه ارتباط قوی تر مورد نیاز است.

ممکن است سلامت استخوان را بهبود بخشد بادام منبع فوق العاده ای از بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی است و فسفر قطعاً در میان آنها به حساب می آید.

فسفر می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر استحکام و دوام استخوان‌ها و دندان‌ها داشته باشد، در حالی که به جلوگیری از شروع بیماری‌های مرتبط با افزایش سن مانند پوکی استخوان نیز کمک می‌کند.

طبق تحقیقات انجام شده در دانشگاه تورنتو، مصرف بادام با افزایش تراکم مواد معدنی استخوان مرتبط است.

ممکن است در مراقبت از پوست کمک کند و فواید بادام برای سلامت پوست به خوبی شناخته شده است زیرا ماساژ روغن بادام اغلب برای نوزادان تازه متولد شده توصیه می شود.

شیر بادام نیز به برخی از صابون ها اضافه می شود، زیرا شهرت خوبی برای کاهش چین و چروک دارد و در نتیجه علائم پیری را از بین می برد.

تحقیقات همچنین روغن بادام را در موارد درماتیت دست و سایر بیماری های پوستی مفید می داند.

تحقیقات منتشر شده در مجله اروپایی تغذیه نشان می دهد که گنجاندن بادام در رژیم غذایی می تواند به کاهش التهاب و استرس اکسیداتیو در بدن کمک کند.

بسیاری از مردم کلمه چربی را با چیزی منفی مرتبط می دانند، اما در واقع، اسیدهای چرب خاص برای رشد، توسعه و سلامت کلی ضروری هستند. بدن نمی تواند اسیدهای چرب خود را بسازد، به همین دلیل است که باید آنها را از منابع غذایی دریافت کنیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.