بادام کاغذی امروز برای در امان ماندن از سرطان

هنگام انتخاب برای خوردن آجیل، بادام کاغذی امروز جز آن هایی است که باید بیشتر استفاده کنید. بادام دارای خواص بسیار خوبی از نظر تغذیه و آنتی اکسیدان است.

کسانی که ممکن است در حال مبارزه با نوعی بیماری باشند بادام کاغذی انتخاب عالی می باشد. بادام می تواند به جلوگیری از سرطان و بهبود عملکرد مغز کمک کند.

اگر علاقه مند به انتخاب غذاهای سالم تری هستید یا از علاقه مندان به سلامتی هستید، مطمئناً بادام غذایی است که باید به طور مرتب از آن لذت ببرید. در اینجا پانزده مورد از فواید شگفت‌انگیز خوردن بادام وجود دارد.

خوردن بادام به طور منظم در واقع می تواند برای سلامت روده شما مفید باشد. بادام می تواند به تولید باکتری های مفید در روده کمک کند.

مطالعه ای روی گروهی از افرادی که برای مدتی به طور منظم بادام مصرف می کردند، انجام شد. در نمونه های مدفوع جمع آوری شده، هر دو گونه لاکتوباسیلوس افزایش یافت.

بادام

این تغییرات در افرادی مشاهده شد که روزانه 56 گرم بادام یا فقط 10 گرم از پوست مصرف می کردند. این باکتری ها مسئول چندین فاکتور سلامتی هستند.

وقتی رشد این باکتری ها را تقویت می کنید، می توانید از چندین بیماری جدی روده جلوگیری کنید. علاوه بر این، می تواند متابولیسم و همچنین توسعه بافت های سالم را تقویت کند.

افزودن فقط چند بادام در روز به رژیم غذایی می تواند کمک زیادی به بهبود سلامت کلی روده شما کند و این تنها یکی از فواید آن است.

در حالی که بادام دارای محتوای نسبتاً چربی بالایی است، همچنین به حذف کلسترول از بدن کمک می کند. محتوای چربی نسبت به بادام عمدتا غیراشباع است.

این نوع چربی خوب است که می تواند به کاهش خطر بیماری قلبی کمک کند. هنگامی که فردی هنگام خوردن رژیم غذایی سرشار از کربوهیدرات، بادام را جایگزین می کند، مشخص شده است که خطر ابتلا به بیماری قلبی را می توان تا 30 درصد کاهش داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.