تولیدی حصیر پلاستیکی و زیرانداز ضد آب

تولیدی حصیر پلاستیکی و زیرانداز ضد آب در اندک شهرهای ایران تولید می شود. از بزرگترین و با اعتبار ترین تولیدی حصیر پلاستیکی و تولیدی زیرانداز ضد آب می توان به تولیدی دنا بافت اشاره کرد.زیرانداز حصیر پلاستیکی به دلیل وزن کمی که دارد و اینکه حجم کمی را اشغال می نماید و از بارزترین ویژگی هایی که دارد قیمت ارزان آن می باشد. اما زیرانداز ضد آب طرح جاجیم که درسال های اخیر به شدت تولید آن رونق داشته است نیز مزیت های زیادی دارد که در زیر به بخشی از آنها می پردازیم.

تولیدی حصیر پلاستیکی و صادرلات زیرانداز حصیری

تولیدی حصیر پلاستیکی در اصفهان از بزرگترین بخش های تولیدی در این شهر می باشد در واقع می توان گفت که اصفهان قطب اصلی تولید حصیر پلاستیکی در کشور و حتی خاورمیانه است. در این شهر انواع زیرانداز حصیر پلاستیکی در سایز و وزن های متفاوت تولید می شود که مشتریان زیادی نیز دارد. از پر فروش ترین سایز زیرانداز حصیر پلاستیکی میتوان موارد زیر را نام برد.

تولیدی حصیر پلاستیکی

  • زیرانداز حصیر پلاستیکی ۴ یاردی
  • زیرانداز حصیر پلاستیکی ۶ یاردی
  • زیرانداز حصیر پلاستیکی ۹ یاردی
  • زیرانداز حصیر پلاستیکی ۱۲ یاردی
  • تولید در سایز های دیگر به سفارش خریدار

زیرانداز ضد آب

زیرانداز ضد آب معمولا از پر فروش ترین نوع زیرانداز های رایج در بازار است که خریداران زیادی نیز دارد. این نوع زیرانداز دارای یک لایه نخی مخصوص و بسیار زیبا با طرح های متفاوت می باشد و همچنین دارای یک لایه ضد آب در پشت آنها می باشند که باعث شده خریداران زیادی برای خود پیدا کنند زیرا اکثر مردم از این ویژگی زیرانداز ها به شدت استقبال کرده اند. برای خرید عمده انواع زیرانداز ضد آب می توانید با شماره درج شده در این صفحه تماس بگیرید.

زیرانداز سفری مدل ضد آب سایز ۶ متری

زیرانداز سفری ضد آب سایز ۶ متری از نمونه زیرانداز های ضد اب می باشد که بصورت عمده خیلی زیاد خرید و فروش می شود. این نوع زریانداز ها بیشترین میزان تولید خود را در اصفهان دارند. دیگر شرکت ها و شهر هایی دیگر که ادعای تولید این گونه زیرانداز ها را دارند ناچار هستند که مواد اولیه و حتی پارچه و نخ لازم را از اصفهان خریداری نمایند و یک هزینه اضافه بابت خرید مواد اولیه و کرایه پرداخت کنند که باعث افزایش قیمت آنها شده است. از پر فروش ترین سایز های زیرانداز مدل ضد آب:

زیرانداز ضد آب

  • زیرانداز سفری مدل ضد آب ۳ متری
  • زیرانداز سفری مدل ضد آب ۴ متری
  • زیرانداز سفری مدل ضد آب ۹ متری
  • زیرانداز سفری مدل ضد آب ۱۲ متری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.