تولید و توزیع زیرانداز مسافرتی جاجیم

تولید و توزیع زیرانداز مسافرتی جاجیم با کیفیت بالا را مجموعه ای ما انجام می دهد. زیرانداز جاجیم به دلیل کیفیت بالا و ضد آبی که دارد برای صادرات در سال های اخیر فروش بسیار بالایی دارد.برای خرید عمده انواع زیرانداز مسافرتی و دریافت لیست قیمت محصولات مجموعه ای ما با مدیر مجموعه در ارتباط باشید.

تولید و توزیع زیرانداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی از محصولاتی می باشد که در سال های اخیر برای صادرات سفارشات زیادی دارد محصولی که برای صادرات درخواست زیادی داشته باشد تولید زیادی در کشور خواهد داشت که تولید و توزیع زیراندز در کیفیت و طرح های مختلف را مجموعه ای ما انجام می دهد.
تولید و توزیع زیرانداز های زیر را مجموعه ای ما با کیفیت بالا انجام می دهد.تولید و توزیع زیرانداز مسافرتی

تولید زیرانداز حصیری بیشتر در اصفهان می باشد چون اصفهان قطب تولید انواع زیرانداز در کشور می باشد.اما زیرانداز جاجیم و زیرانداز ضد آب برزنتی علاوه بر اصفهان در شهر یزد نیز تولید می شود.

تولید زیرانداز مسافرتی جاجیم

تولید زیرانداز مسافرتی جاجیم را با کیفیت و طرح های مختلف و طبق سفارش مشتری مجموعه ای ما انجام می دهد.تولید زیرانداز جاجیم از یک لایه پارچه جاجیم با کیفیت و یک لایه اسپان ضد آب که زیرانداز را ضد آب می کند تولید می شود این لایه با دستگاه های روز دنیا به پارچه جاجیم پرس می شود و کیفیت بالا و ضد آب دارد.
تولید زیرانداز جاجیم بیشتر در سایز های زیر می باشد.تولید زیرانداز مسافرتی جاجیم

  • زیرانداز 3 نفره
  • زیرانداز 5 نفره
  • زیرانداز 6 نفره
  • زیرانداز 8 نفره
  • زیرانداز 9 نفره
  • زیرانداز 12 نفره

زیرانداز جاجیم در سایز 6 نفره بیشترین درخواست تولید را دارد که این زیرانداز دارای دسته و چسب مخصوص برای حمل راحت تر می باشد زیرانداز جاجیم در کاور های مخصوص و نایلون های دسته دار بسته بندی می شوند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.