خرید زیرانداز مسافرتی 6 متری جاجیمی

خرید زیرانداز مسافرتی 6 متری جاجیمی به صورت عمده از کارخانه های تولید کننده زیرانداز را مجموعه ای ما مهیا کرده است که هر کدام از این تولید کنندگان زیرانداز را در کیفیت های مختلف تولید و با قیمت عمده متفاوت به فروش می رسانند.برای خرید عمده زیرانداز جاجیم ضد آب و زیرانداز حصیری با مدیر فروش مجموعه ای ما در ارتباط باشید و از خرید عمده خود بیشترین سود ممکن را ببرید.

خرید زیرانداز مسافرتی ارزان

خرید عمده زیرانداز از بازار عمده فروشان و نمایندگی برند های مختلف امکان پذیر می باشد اما خرید زیرانداز مسافرتی ارزانمجموعه ای ما این شرایط را فراهم کرده است که انواع زیرانداز را به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.خرید عمده از کارخانه مرایای زیادی برای خریداران عمده خواهد داست علاوه بر قیمت بسیار مناسب که سود بالایی برای آنها خواهد داشت زیرانداز در سایز و رنگبندی دلخواه مشتری تولید و ارسال می شود.
زیرانداز ارزان به منظور بی کیفیت بودن زیرانداز نمی باشد بلکه زیرانداز با کیفیت بالا تولید می شود چون به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست خریداران عمده می رسد دارای قیمتی بسیار پایین و ارزان می باشد.

زیرانداز 6 متری جاجیمی

زیرانداز جاجیم در سال های اخیر تولید و فروش بسیار بالای در دو شهر اصفهان و یزد دارد این نوع زیرانداز از پارچه جاجیم سنتی با طرح و رنگ های بسیار زیبا که پشت این پارچه جاجیم با یک لایه اسپان ضد آب می شود نولید می شود.
زیرانداز جاجیم در سایز های مختلف تولید می شود که سایز بندی آن به شرح زیر می باشد.زیرانداز 6 متری جاجیمی

  • زیرانداز 3 متری
  • زیرانداز 5 متری
  • زیرانداز 6 متری
  • زیرانداز 8 متری
  • زیرانداز 9 متری
  • زیرانداز 12 متری

زیرانداز 6 متری جاجیم نسبت به تمام سایز های تولید شده فروش بسیار بالاتری دارد.برندهای تولید کننده زیرانداز جاجیم که کیفیت بالاتری دارند به شرح زیر هستند.

  1. زیرانداز نیر باف
  2. زیرانداز شیدا
  3. زیرانداز زربافت
  4. زیرانداز ترکیش جاجیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.