رنگ صنعتی که می تواند آلرژی را رفع کند

ویژگی های رئولوژیکی رنگ بهینه نیست و بنابراین قادر به جبران نیروی گرانش نیست و همچنین نازل تفنگ خیلی نزدیک به سطح است که نمی توان آن را رنگ کرد.

شما از تینر استفاده می کنید که خیلی کند است.

با کمک رنگ صنعتی می توان بسیاری از تجهیزات را رنگ آمیزی کرد.

عیوب کاربردی نقاشی صنعتی: اثر “پوست پرتقال” سطح نامنظم و خیلی یکنواخت نیست، یعنی با ظاهری “پوست پرتقال”.

این خطا زمانی رخ می دهد که: رنگ دارای اتساع و/یا ترشوندگی ضعیفی از تکیه گاه است، اتمیزه شدن محصول کافی نیست و یا کاربرد خیلی دور از سطح انجام می شود.

یک تینر استفاده می شود که نسبت به دمای بالای محیط و/یا زیرلایه بسیار سریع است.

عیوب کاربرد رنگ آمیزی صنعتی: پاشش خشک سطح خشن و بسیار مات است.

به اصطلاح “اسپری خشک” زمانی رخ می دهد که: ویژگی های ترشوندگی رنگ ضعیف است، از تینر خیلی سریع استفاده می شود، اتمیزه شدن کافی محصول وجود ندارد، هنگام استفاده باد شدید وجود دارد.

تبخیر بیش از حد در هنگام سمپاشی به دلیل دمای بالای محیط و بستر ایجاد می شود.

آیا ایرادات دیگری در کاربرد نقاشی صنعتی وجود دارد؟ بله حتما، نه تنها نقص های برنامه وجود دارد که خود را در زمان برنامه نشان می دهد، بلکه همانطور که قبلاً ذکر شد، انواع دیگری از نقص ها ممکن است به ظهور برخی مشکلات مرتبط باشند.

عیوب چسبندگی ناشی از چسبندگی ضعیف به زیرلایه یا لایه رنگ از قبل موجود در طول زمان.

عیوب سطحی که در حین اعمال مانند جاخالی دادن یا حذف رنگ از قبل یا بلافاصله پس از خشک شدن لایه رنگ ظاهر می شوند، مانند تشکیل حباب یا چروک شدن.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، می توانید راهنمای Assovernici برای صنعت را به عنوان یک مرجع مفید در مورد رنگ های مایع و پودری برای صنعت درخواست کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.