سبزی خردکنهایی با قدرت استثنایی

بریدن سبزیجات و میوه ها می تواند کار سختی باشد. با این حال، با بهترین سبزی خردکن ایرانی، متوجه خواهید شد که زمان و تلاش صرف شده در آشپزخانه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

من می دانم که ممکن است خیلی خوب به نظر برسد که شما می توانید مقدار زیادی غذا را در عرض چند دقیقه خرد کرده و به صورت مکعبی خرد کنید، اما مطمئن هستم که از دیدن اینکه چقدر سریع این پردازنده های سبزیجات می توانند مراقبت کنند شگفت زده خواهید شد. از غذا برای شما

البته، با محصولات بسیار زیادی که اکنون در دسترس هستند، ممکن است پیدا کردن مناسب ترین خردکن سبزیجات برای شما دشوار باشد. به همین دلیل است که من این مقاله را نوشته ام – تا به شما کمک کنم بفهمید کدام غذاساز انتخاب ایده آل برای آشپزخانه شما خواهد بود.

چند نوع سبزی خردکن سطلی وجود دارد؟
به طور کلی سبزیجات خردکن را می توان به دو نوع اصلی تقسیم کرد: مدل های دستی و برقی. در حالی که هر دوی این هلی کوپترها در کار خود کارآمد هستند، اما برای کارهای خاص مناسب تر هستند.

برای شروع سبزی خردکن برقی برای افرادی که مشکلات مچ دست و حرکتی دارند مناسب تر است. علاوه بر این، آنها می توانند میوه ها و سبزیجات شما را به قطعات ریز خرد کنند. علاوه بر این، مدل های برقی برای تهیه پوره، مخلوط، اسموتی و انواع دیپ نیز مناسب هستند.

از سوی دیگر، سبزی خردکن صنعتی را نیز می توان به زیرگروه های زیادی تقسیم کرد. رایج‌ترین نسخه‌ای که مشاهده می‌کنید، یک خردکن با تیغه‌های قابل تعویض است که به شما امکان می‌دهد سبزیجات خود را پوست بگیرید، برش دهید، مکعبی کنید و خرد کنید.

با استفاده از آن، می توانید غذاهای زیادی را با سبزیجات، سفارشات جانبی خاص با سبزیجات در کمترین زمان آماده کنید. به علاوه، سبزی خردکن های دستی دارای مدل هایی با سیم کشی هستند. محصولاتی از این دست کم و بیش شبیه خردکن های برقی هستند، با این تفاوت که برای کار کردن به برق نیاز ندارند.

نسخه دیگری از یک دستگاه سبزی خرد کن که ممکن است مشاهده کنید، یک پیستون فشاری در بالای درب آن است، که با فشار دادن آن، تیغه را به سمت بالا و پایین حرکت می دهد تا سبزیجات شما را برش دهد.

 • منابع:
  1. Top 11 Best Vegetable Choppers To Buy 2022

 • تبلیغات: 
  1. با انواع لوله های پلی اتیلن آشنا شوید
  2. قتل بخاطر یک قالب سیلیکونی در بنگلادش!!
  3. بهترین مزایای نعناع
  4. استفاده از توت برای تولید خمیر دندان!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.