شوینده صورت کامان بهترین وسیله برای لایه برداری است

پوست خود را به آرامی لایه برداری کنید، لایه برداری فرآیندی است که در آن مالش ملایم پوست برای از بین بردن کثیفی و سلول های مرده پوست انجام می شود.

لایه برداری روزانه با شوینده صورت کامان پوست از مسدود شدن منافذ جلوگیری می کند و کمک می کند پوست صورت شما شاداب تر و شفاف تر به نظر برسد.

از یک اسکراب صورت یا دستمال شستشو برای مالش دادن صورت خود با حرکات دایره ای، با تمرکز روی مناطقی که تمایل به خشک و چرب دارند استفاده کنید.

لایه برداری بیش از حد مکرر یا خیلی شدید می تواند پوست را تحریک کند، این کار را چند بار در هفته انجام دهید و مطمئن شوید محصولی که استفاده می کنید خیلی قوی نباشد.

در روزهایی که پوست خود را لایه برداری نمی کنید، می توانید هنگام شستن صورت از این مرحله صرف نظر کنید.

می توانید اسکراب صورت خود را با موادی از خانه درست کنید، سعی کنید 1 قاشق غذاخوری را مخلوط کنید، ج عسل، 1 قاشق غذاخوری ج پودر قند و 1 قاشق غذاخوری.

پوست را بشویید و خشک کنید، از آب ولرم برای شستشوی صورت خود استفاده کنید، مطمئن شوید که تمام آثار لایه بردار و پاک کننده را از بین ببرید.

از حوله ای استفاده کنید که روی صورت خود بزنید، سعی کنید هنگام پاک کردن صورت خود را مالش ندهید، زیرا این کار باعث ایجاد چین و چروک و تحریک می شود.

برای داشتن ظاهری صاف تر از یک محصول تقویت کننده استفاده کنید.

استفاده از تونر یک مرحله اختیاری است که اگر می خواهید ظاهری صاف به پوست خود بدهید و دید منافذ را کاهش دهید، می توانید آن را امتحان کنید.

یک تونر را روی یک تکه پنبه بزنید و آن را بیشتر در مناطقی بمالید که منافذ بازتر به نظر می رسند.

بسیاری از تونرهای موجود در فروشگاه حاوی الکل هستند که می تواند پوست شما را خشک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.