شوینده پوست خشک لافارر می تواند موهای زاید صورت را از بین ببرد

استفاده از یک پاک کننده خوب صورت اولین قدم در مراقبت از پوست شماست، در واقع پاکسازی اساس مراقبت روزانه از پوست است که برای ضد عفونی کردن، پاکسازی و طراوت پوست ضروری است.

پاکسازی صورت با شوینده پوست خشک لافارر هم در صبح و هم در شب برای از بین بردن آلودگی ها، چربی اضافی و باقی مانده آرایش ضروری است.

اما همه پاک کننده ها یکسان نیستند، برای یافتن موثرترین محصول ابتدا باید از نوع پوست خود شروع کنید.

در واقع، مواردی وجود دارند که برای پوست های خشک یا چرب مناسب هستند، آن هایی که برای پوست های حساس ایده آل هستند و برای پوست های مختلط مناسب هستند.

آنها می توانند محصولات آب ژل، کرم، فوم، روغنی یا میسلار باشند، بیایید ببینیم که چه تفاوتی بین این نوع شوینده ها وجود دارد تا با توجه به نیاز شما استفاده شود.

پوست خشک شکننده، زبر، مات و نه چندان الاستیک به نظر می رسد، این به دلیل کم آبی پوست است، به طور کلی از آنجایی که بسیار حساس است، به راحتی تحریک می شود و قرمز می شود.

در عوض، از محصولات کف‌دار یا صابون‌های تهاجمی که پوست را بیشتر خشک می‌کنند، خودداری کنید، شیر پاک کن یک امولسیون مایع است، یعنی مخلوطی از روغن در آب، ایده آل برای پوست های خشک.

سبک و غیر تهاجمی، به طور موثر آرایش و سایر آلودگی ها را از صورت پاک می کند.

کدام یک را بر اساس نوع پوست خود انتخاب کنید یک ماده آرایشی عالی با کیفیت بالا شیر پاک کننده لانکوم است، این محصول به پوست شما نرمی و لطافت می بخشد و مخصوص پوست های خشک طراحی شده است.

این شیر پاک کننده غنی شده با عسل، عصاره بادام، غلات، مخمر و لاکتوپروتئین ها، تسکین فوری پوست را به ارمغان می آورد و بلافاصله آن را هیدراته می کند.

بافت غنی و کرمی آن پوست را نرم و بدون اثر باقی می گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.