فروش روفرشی صادراتی مخمل ارزان عمده یزد

فروش روفرشی صادراتی مخمل ارزان عمده یزد با کیفیت بالا به صورت مستقیم از کارخانه روفرشی در یزد را مجموعه ای ما برای همه افرادی که در حوزه خرید عمده روفرشی برای بازار داخلی و صادرات روفرشی می باشند را فراهم کرده است.برای خرید عمده انواع روفرشی یزدی و دریافت لیست قیمت روفرشی با مدیر مجموعه با شماره درج شده در صفحه در ارتباط باشید.

فروش روفرشی صادراتی ارزان

روفرشی صادراتی که در کارخانه های روفرشی در یزد با کیفیت بالا در طرح و رنگ های زیادی تولید می شوند بیشترین سفارش را از کشور عراق دارند.

فروش روفرشی صادراتی ارزان به فروش روفرشی صادراتی ارزانصورت مستقیم از کارخانه روفرشی در یزد برای همه افراد مهیا شده است و در صورت خرید مستقیم انواع روفرشی 2در3 از کارخانه روفرشی از خرید عمده خود بیشترین سود ممکن را خواهید برد.

روفرشی صادراتی مخمل یزد

روفرشی صادراتی مخمل یزد با برند های مختلف بیشترین تولید را دارند که هر کدام از این روفرشی ها به وزن و کیفیت مختلف تولید می شوند که برای بازار داخلی و صادرات روفرشی مشتریان زیادی دارند. روفرشی مخمل در کیفیت های زیر تولید می شود.

  1. روفرشی مخمل دو شانل
  2. روفرشی مخمل سه رنگ
  3. روفرشی مخمل دو رنگ

تمام روفرشی های مخمل نام برده شده در سایز های استاندارد زیر تولید می شوند.

  • روفرشی 15 متریروفرشی صادراتی مخمل یزد
  • روفرشی 12 متری
  • روفرشی 9 متری
  • روفرشی 6 متری
  • روفرشی 3 متری

روفرشی مخمل 6 متری و 3 متری برای صادرات سفارشات زیادی دارند بخصوص در کیفیت سه رنگ سفارشات زیادی ثبت می شود.

روفرشی ارزان عمده

روفرشی ارزان به معنی بی کیفیت بودن روفرشی نمی باشد تمام روفرشی گل برجسته تولید شده در یزد دارای کیفیت و وزن استاندارد می باشند.

اما هر کدام از این رو فرشی های تولید شده دارای وزن مختلف می باشند که بعضی از کارخانه ها به صورت سفت پیچ و بعضی به صورت شل پیچ این روفرشی ها را بافت می کنند که روفرشی های شل پیچ دارای قیمت عمده مناسب تر برای صادزات و بازار های داخلی می باشند و روفرشی های سفت پیچ کیفیت بالاتری دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.