قیمت انواع زیرانداز جاجیمی برزنتی 6 متری یزد

قیمت انواع زیرانداز جاجیمی برزنتی 6 متری یزد با توجه به نوع محصول و شرکت تولید کننده متغیر بوده و با توجه به نوسانات بازار این محصول با قیمت روز به فروش می رسد.برای خرید عمده زیرانداز حصیری و زیرانداز برزنتی جاجیمی و روفرشی یزد با مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

زیرانداز جاجیم که به دو صورت دستگاهی و دست بافت می گردد از بهترین و باکیفیت ترین انواع زیرانداز بوده و به دلیل نداشتن پرز در پارچه با فروش خوبی همراه می باشد. قیمت انواع زیرانداز جاجیمی را می توانید از سایت های مرتبط دریافت کنید.

انواع زیرانداز جاجیمی

جاجیم قشقایی از جمله انواع زیرانداز جاجیمی است که البته خود دارای دو نوع متفاوت بوده است که می توان به موارد زیر اشاره نمود:انواع زیرانداز جاجیمی

  • جاجیم بافته شده با پشم که تار و پود آن از پشم می باشد.
  • جاجیم تولید شده با پشم و پنبه که از رنگبندی بالایی برخوردار است

زیرانداز جاجیم قشقایی دارای رنگ های متنوعی است که می توان به قرمز، آبی، سبز، سیاه و سفید اشاره نمود. جاجیم ها با توجه به طرح و نقش هایی که دارند، نیز تقسیم بندی می شوند که عبارت اند از:

  • زیرانداز جاجیمی ساده یا چهار کوجی
  • زیرانداز جاجیمی ششه درمه
  • زیرانداز جاجیمی سوزنی رند

 

زیرانداز جاجیم 6 متری

زیرانداز جاجیمی 6 متری برای 9 نفر مناسب می باشد و این محصول در گردش، مسافرت و… بیش ترین استفاده را دارا بوده است. این محصول به عنوان هدیه ای ارزشمند و زیبازیرانداز جاجیم 6 متری محسوب شده و به دلیل کم جا بودن و وزن کم مورد توجه مشتریان واقع شده است.

زیرانداز جاجیمی 6 متری را می توانید از فروشگاه های معتبر ایرانی با قیمت بسیار عالی خریداری فرمایید.

 

قیمت انواع زیرانداز جاجیمی

زیرانداز جاجیمی در انواع و مدل های گوناگون دیده می شود و دارای ارزش اقتصادی بالایی می باشد. همچنین باید بدانید که استان تولید کننده زیرانداز های جاجیمی قیمت انواع زیرانداز جاجیمیاصفهان بوده و محصولات را با قیمت عمده عرضه می دارد.

قیمت انواع زیرانداز جاجیمی براساس موارد زیر مشخص می شود:

  1. نوع و کیفیت تولید زیرانداز جاجیمی
  2. نوع بسته بندی زیرانداز
  3. دوخته شده با دستگاه یا دست
  4. روش خرید عمده یا جزئی این محصول

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.