قیمت زیرانداز جاجیمی دوازده نفره کیفی مسافرتی یزد

قیمت زیرانداز جاجیمی دوازده نفره کیفی مسافرتی یزد را با تماس با شماره 09139887234 جویا شوید، زیرانداز جاجیم و زیرانداز حصیری در انواع کیفی و ساده تولید می شوند و اما قیمت این محصولات بسته به موارد مشخص، در بازار کشور تعیین می گردد.مجموعه ای ما علاوه بر فروش انواع زیرانداز انواع روفرشی یزد را به قیمت کارخانه روفرشی به فروش می رساند.

زیرانداز جاجیمی از بهترین انواع زیرانداز کوهنوردی و مسافرتی است که در انواع کیفی و ساده تولید شده و به دلیل تنوع رنگی بالایی که دارد، با قیمت مناسب در بازار به فروش می رسد.

زیرانداز جاجیمی دوازده نفره یزد

زیرانداز جاجیمی 12 نفره یزد، از پرفروش ترین انواع روفرشی 9 متری یزد بوده چرا که از سایز استاندارد برخوردار است و حمل این محصول به راحتی انجام می گیرد. این محصول دارای ویژگی زیرانداز جاجیمی دوازده نفره یزدهای منحصر به فردی است که در ادامه بیان شده است.

 1. بهترین زیرانداز جهت استفاده در گردش، پیک نیک و…
 2. دارای ابعاد تقریباً 200 در 300 سانتی متر
 3. داشتن وزن بسیار سبک حدود 2000 گرم
 4. دارای ضخامت عالی و ضد رطوبت
 5. تولید شده از جنس برزنت و دارای قابلیت شستشو
 6. دارای کیفیت بسیار عالی و طراحی با ایده های روز
 7. تهیه و بافت آن با الیاف پارچه ای و در نتیجه دوام بالا

 

قیمت زیرانداز جاجیمی دوازده نفره

زیرانداز جاجیمی به دلیل داشتن قابلیت شستشو و همچنین ضد آب بودن آن از فروش بسیار عالی برخوردار بوده و این محصول در انواع 3، 6، 12 و 18 نفره در بازار به فروش می قیمت زیرانداز جاجیمی دوازده نفرهرسد.

قیمت زیرانداز جاجیمی 12 نفره، بسته به موارد زیر قابل تغییر می باشد:

 • نوع و برند تولید کننده زیرانداز جاجیمی
 • نحوه خرید و فروش زیرانداز
 • متغیر بودن مواد اولیه در تولید زیرانداز
 • متفاوت بودن طراحی و اندازه محصول

 

زیرانداز جاجیمی کیفی

زیرانداز جاجیمی کیفی و روفرشی طرح بختیاری که امروزه مورد توجه خریداران عزیز می باشد، دارای دسته ای جمع شونده بوده و حمل این محصول را برای مشتریان راحت تر می کند.زیرانداز جاجیمی کیفی

زیر انداز سفری جاجیمی کیفی، دارای قیمت مناسب بوده و همچنین از دوام بسیار زیادی برخوردار است و در سایز های متنوعی در بازار خرید و فروش می شود. این محصول بسیار کم جا و کم وزن بوده و با تنوع رنگی بالا تولید می گردد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.