قیمت زیرانداز حصیری ضد آب مسافرتی

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب مسافرتی، با توجه به شرایط خاص تعیین می شود و مشتریانی که به دنبال خرید ارزانتر این محصول می باشید، از شرکت های تولیدکننده اصلی کمک بگیرید.برای دریافت لیست قیمت عمده زیرانداز حصیری و زیرانداز جاجیم با کارشناس فروش مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

زیرانداز حصیری

زیرانداز حصیری مسافرتی، از جنس های متفاوت تولید می شود و این محصول ضد آب بسیار باکیفیت بوده و از قیمت متفاوتی برخوردار است. قیمت زیرانداز حصیری ضد آب را می توانید از نمایندگی های اصلی دریافت کنید.

زیرانداز حصیری ضد آب

زیرانداز ضد آب، از بهترین و پرفروش ترین انواع زیرانداز مسافرتی و روفرشی 12 متری ابریشم به شمار می رود که از جنس زیرانداز حصیری ضد آبنی، آلومینیوم و پلی استر تولید شده است. این محصول در ابعاد متفاوت تولید شده و در بسته بندی های متنوعی در بازار به فروش می رسد.

از خصوصیات ویژه زیرانداز حصیری ضد آب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارای طراحی ساده و بسیار زیبا
 2. دارای قابلیت ضد آب و جلوگیری از جذب رطوبت
 3. داشتن عایق حرارت
 4. قابل استفاده در مسافرت، پیک نیک و کوهنوردی
 5. طراحی در سایز و مدل های مختلف
 6. داشتن وزن سبک و قابلیت حمل آسان
 7. دارای قابلیت تاشو

زیرانداز حصیری مسافرتی

زیرانداز حصیری مسافرتی از سبک ترین و عالی ترین انواع زیرانداز برای استفاده در هر مکانی می باشد. این محصول از زیبایی خاصی برخوردار بوده و به دلیل حجم کمی که دارد، بیش ترین فروش را در بازار به خود اختصاص می دهد. همچنین ضخیم بودن زیرانداز مسافرتی یکی از ویژگی هایی است که یک زیرانداز مسافرتی خوب دارد.

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب

زیرانداز حصیری، نمونه ای برتر از انواع زیرانداز ضد آب بوده که بر اساس شرایط خاص قیمت گذاری می شود. روفرشی طرح ترکمن و حصیری از قیمت عالی برخوردار بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.قیمت زیرانداز حصیری ضد آب، با توجه به شرایط خاص تعیین می شود:قیمت زیرانداز حصیری ضد آب

 • نوع جنس زیرانداز حصیری
 • برند تولیدکننده انواع زیرانداز حصیری
 • کیفیت دوخت و بافت این محصول
 • نحوه خرید و فروش زیرانداز حصیری

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب را می توانید از فروشگاه های معتبر فعال در سراسر کشور دریافت فرمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.