مرکز فروش روفرشی ترک دور کش دار در مشهد

مرکز فروش روفرشی ترک دور کش دار در مشهد و دیگر شهر های کشور را مجموعه ای ما فراهم کرده است روفرشی های دور کش دار ابریشم وارداتی ار کشور ترکیه می باشند که مجموعه ای ما به سراسر کشور با قیمت مناسب و در کمترین زمان ممکن ارسال می کند.برای خرید عمده و تک فروشی انواع روفرشی کشدار و هر گونه مشاوره و راهنمایی برای خرید روفرشی ترک دور کشدار با کارشناس فروش مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

مرکز فروش روفرشی در مشهد

مرکز روفرشی دور کش دار در ایران را مجموعه ای ما راه اندازی کرده است و انواع روفرشی گلناز یزد در سایز و رنگ های مختلف را به طور مستقیم از کارخانه های ترکیه وارد کرده و با قیمت عمده به سراسر کشور ارسال می کند.فروش روفرشی در شهر های زیادی از جمله در شهر مشهد امکان پذیر می باشد که روفرشی را با قیمت های مختلف بفروش می رسانند.

مرکز فروش روفرشی در مشهد

فروش روفرشی ترک وارداتی

فروش روفرشی دور کش دار به صورت عمده و فروش تکی را مجموعه ما انجام می دهد قیمت روفرشی ابریشم کشدار به عوامل مختلف بستگی دارد موارد زیر به صورت مستقیم قیمت روفرشی کش دار را تحت تاثیر قرار می دهند.

  • قیمت لیر ترکیه
  • قیمت دلار
  • کیفیت روفرشی
  • سایز روفرشی

چون روفرشی دور کشدارهای ترک با لیر ترکیه و دلار خریداری می شوند به همین دلیل به خاطر نوسانات ارزی قیمت این روفرشی در کشور نوسان زیادی در بازار دارد.

فروش روفرشی ترک وارداتی

سایز بندی روفرشی دور کش دار

روفرشی های دور کش دار در چهار سایز زیر تولید می شوند.

  1. روفرشی دور کش دار 4 متری
  2. روفرشی دور کش دار 6 متری
  3. روفرشی دور کش دار 9 متری
  4. روفرشی دور کش دار 12 متری

این روفرشی ها به طور کامل دور کش دار و کاور دار می باشند و روفرشی یزدی 9 متری را به طور کامل کاور می کنند و روی فرش لیز نمی خورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.