نمایندگی روفرشی کشدار ترک در کرج و تهران

نمایندگی روفرشی کشدار ترک در کرج و تهران و سایر شهر های کشور را مجموعه ای ما بر عهده دارد و انواع روفرشی ابریشک کشدار ترک را به سراسر کشور ارسال می کند.برای خرید و فروش عمده و تک فروش انواع روفرشی ترکیه ای کشدار با مدیر فروش مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

نمایندگی روفرشی کشدار در کرج

روفرشی کشدار در کرج به صورت عمده و تک فروش به فروش می رسد که نمایندگی روفرشینمایندگی روفرشی کشدار در کرج کشدار در کرج را مجموعه ای ما به صورت اینترنتی بر عهده دارد و روفرشی های کاور دار ترک کشدار را در کمترین زمان ممکن به دست مشتری می رساند.کرج یکی از شهر های بزرگ ایران هست که خرید و فروش روفرشی کشدار در این شهر بسیار انجام می گیرد.

نمایندگی روفرشی کشدار در تهران

نمایندگی روفرشی ترک 12 متری در تهران که بزرگترین شهر مصرف کننده انواع روفرشی کشدار می باشد را مجموعه ای ما به صورت اینترنتی در تهران و دیگر شهر های کشور بر عهده دارد و روفرشی های بسیار زیبای کاوردار ترکیه ای را با پست به سراسر کشور ارسال می کند.

قیمت روفرشی کشدار ترک

قیمت روفرشی کشدار ترک به دلیل اینکه محصولی وارداتی از ترکیه می باشد و از تولیدی های ترکیه با لیر ترکیه و دلار خریداری می باشد.قیمت روفرشی دور کش دار به طور کلی به موارد زیر بستگی دارد.قیمت روفرشی کشدار ترک

  • قیمت ارز
  • جنس روفرشی
  • سایز روفرشی
  • وزن روفرشی

سایز بندی روفرشی کشدار

روفرشی کشدار در چهار سایز تولید می شود که سایز بندی این روفرشی های وارداتی به شرح زیر می باشند.

  1. روفرشی 12 متری
  2. روفرشی 9 متری
  3. روفرشی 6 متری
  4. روفرشی 4 متری

سایز روفرشی نه متری مخمل به شکلی طراحی شده است که دارای لبه اضافی می باشند و فرش را کاور می کنند و دیگر روی فرش لیز نمی خورند. این روفرشی ها به دلیل وزن سبک نیز به راحتی قابل شستشو می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.