پاستا بسته ای و بهداشتی تهیه کنید

غذایی که مدام ما را به عقب می کشاند حتی برای افرادی که سعی در کاهش مصرف کربوهیدرات دارند، راحتی یک ظرف ماکارونی بخارپز همیشه جذابیت خاصی دارد.

یک بشقاب پنه که با پنیر پارمزان پوشانده شده است، می تواند چیزی باشد که رویاهای آشپزی از آن ساخته شده است. با این حال، برخی از مصرف کنندگان محتاط هستند، زیرا انواع پاستا بسته ای غنی از کربوهیدرات در چند سال گذشته پوشش ضعیف مطبوعاتی دریافت کرده اند. خوشبختانه، برای کسانی که به یک آرابیاتا خوب معتاد هستند، جایگزین‌های بیشتری برای پاستا سنتی وجود دارد که می‌تواند طعم ایتالیا را در بشقاب کسانی که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند در انبوهی از کربوهیدرات‌ها افراط کنند، بیاورد.

بسیاری از مردم ممکن است فکر کنند ماکارونی سبوس دار به همان اندازه سالم است، اما رشته فرنگی غلات کامل تازه شروع کار است. با گنجاندن سبزیجات خشک در سس‌ها و پاستا ایتالیایی ساده، طیف وسیعی از رنگ‌ها، طعم‌ها و مواد مغذی وجود دارد که می‌تواند به اضافه کردن یک پانچ سالم به انبوهی از ماکارونی کمک کند. این بسیار فراتر از استانداردهایی مانند ریحان، سیر و رزماری است، اگرچه سیلوا شما را برای این مواد اصلی نیز پوشش داده است.

پاستاهای سبزیجات می توانند سالم تر از انواع سنتی باشند
از آنجایی که مصرف کنندگان همچنان به دنبال راه هایی برای بهبود ارزش غذایی غذاهای مورد علاقه خود هستند، تفاوت های کوچک می تواند برنده های بزرگی باشد. این به ویژه برای خریدارانی که ممکن است به دنبال راهی برای وارد کردن یک یا دو سبزی مخفی بدون سر و صدا در رژیم غذایی کودکان خود باشند، صادق است.

استفاده از سبزیجات مخصوص تهیه شده به جای ماکارونی سنتی ممکن است مغذی باشد، اما جایگزین کردن کلم پیچ با رشته فرنگی لازانیا ممکن است باعث ایجاد برخی نگاه های گیج کننده در اطراف میز شام شود. خوشبختانه، راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید ارزش غذایی انواع پاستا بسته بندی خود را بدون تعویض رشته‌های لازانیا با تکه‌های بادمجان افزایش دهید.

ماکارونی سبزیجات یا ماکارونی تخم مرغ سنتی با سبزیجات پودری که به مخلوط اضافه شده است، ممکن است تنها پاسخی برای افزایش جذابیت غذایی و تجاری پاستاهای شما باشد. با افزودن پودر سبزیجات به پاستا خود، می توانید سبزیجات به اصطلاح پنهان را به محصولات خود اضافه کنید. گوشتخواران تایید شده ممکن است نسبت به اسفناج و کدو سبز محتاط باشند، اما آنها را درون رشته ماکارونی بپزید و به ازای هر 3.5 اونس به اندازه یک وعده کامل سبزیجات اضافه کرده اید. ماکارونی بدون تغییر زیادی در طعم یا ظاهر یک ظرف.

سبزیجات پودر شده یا خشک شده از دیرباز برای رنگ آمیزی به ماکارونی آشیانه ای زر اضافه شده است، مانند رشته فرنگی سه رنگ معروف که در بسیاری از سالادهای پاستا یافت می شود. از آنجایی که تکنیک‌های پردازش و آماده‌سازی مواد غذایی بهبود یافته است، و در دسترس بودن مواد تشکیل‌دهنده افزایش می‌یابد، مزایای افزودن سبزیجات به محصولات شما اکنون بسیار فراتر از افزودن کمی رنگ به غذای شماست. چه پروتئین اضافه شده باشد و چه فیبر، افزودن سبزیجات به فرآیند تولید فواید زیادی دارد.

چه سس هایی با پاستا گیاهی می آید؟
یکی دیگر از مکان هایی که سبزیجات و سبزی ها می توانند منتظر آن باشند، سس پاستا است که غذای اصلی شما را کنار هم می آورد. بیشتر مردم زمان یا فضای لازم برای نگهداری باغچه ای از گیاهان تازه را ندارند، چه رسد به اینکه خودشان را بسازند

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. پرایمر زینک اتیل سیلیکات
    2. روغن سویا و کود نیتروژنی و عملکرد حبوبات
    3. پرده پوششی برای پنجره های بلند و پهن است
    4. نجات دادن موتور خودرو با ضد یخ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.