پخش انواع زیرانداز جاجیم کیفی دوازده نفره مسافرتی

پخش انواع زیرانداز جاجیم کیفی دوازده نفره مسافرتی از طریق نمایندگی اصلی فروش در تمام شهرهاانجام می پذیرد.برای خرید عمده انواع زیرانداز جاجیم و زیرانداز حصیری و روفرشی یزد با شماره 09139887234 در ارتباط باشید.این محصول دارای رنگ بندی و طرح های زیبا می باشد. به همراه محصول کاور زیرانداز نیز ارسال می گردد.جاجیم هنر سنتی بوده و توسط دست بافته می شود. جاجیم به عنوان زیرانداز نیز کاربرد دارد. این محصول از صنایع دستی کهن ایرانی می باشد. زیرانداز جاجیم نمادهای ویژه ای از فرهنگ و اصالت با قومیت های مختلف را دارا است.با توجه به زیبایی جاجیم، انواع زیرانداز شیک جاجیم و زیرانداز طرح ترک ضد آب با رنگ های سنتی و زیبا تولید گردیده است که قابلیت صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و سایر کشور ها را دارد.در این نمایندگی که عرضه کننده ی انواع زیرانداز های تولیدی اصفهان و یزد می باشد، می توانید بازدید نمایید. پخش انواع زیرانداز جاجیم کیفی در سایز 12 و 18 نفره به صورت فروش عمده می باشد.

ابعاد زیرانداز جاجیم کیفی

 1. زیرانداز جاجیم یک و نیم متریابعاد زیرانداز جاجیم کیفی
 2. زیرانداز جاجیم سه متری
 3. زیرانداز جاجیم چهارمتری
 4. زیرانداز جاجیم شش متری
 5. زیرانداز جاجیم نه متری
 6. زیرانداز جاجیم دوازده نفره
 7. زیرانداز جاجیم هیجده نفره متری

تمامی سایزهای استاندارد اشاره شده در کارخانه جات نساجی داخلی با بهترین کیفیت تولید می گردد، این نوع زیرانداز ها از جنس جاجیم بوده و دارای ضخامت بالا، حالت دورو می باشند. از بهترین نخ های که با رنگ گیاهی تولید شده است در ساخت زیرانداز جاجیم استفاده شده است.

ویژگی های زیرانداز جاجیم 18 نفره

 • برای مسافرت با جمعیت بالا
 • بسیار محکمویژگی های زیرانداز جاجیم 18 نفره
 • دورو
 • تنوع طرح
 • رنگبندی شیک
 • تولیدی شرکت نساجی یزد
 • جنس پارچه از الیاف مصنوعی
 • دارای آهار کم
 • و..

از جمله ویژگی های این نوع زیرانداز می باشد. رنگ های به کار رفته و قابل فروش در این نمایندگی شامل 6 تا 8 رنگ می باشند. با توجه به نوع طرح که راه راه، هندسی، مکعبی و .. رنگبندی نیز متغییر خواهد بود.

 

نمایندگی پخش انواع زیرانداز جاجیم کیفی

از زیرانداز جهت مصارف مختلف استفاده می شود. زیرانداز جاجیم کیفی دارای انواع مختلفی از نظر مدل می باشد. این محصول در ابعاد و اندازه های  مختلف با توجه به نوع کاربرد آنها تولید شده است.

در نمایندگی های اصلی پخش و توزیع بسیاری از مدل های پرفروش زیرانداز جاجیم کیفی ارائه گردیده است. تمامی محصولات دارای کد فروش بوده و به همراه کاور فروخته می شود.

چنانچه تمایل به خرید عمده دارید به نمایندگی پخش انواع زیرانداز جاجیم کیفی مراجعه و به صورت نقدی و یا با چک تضمینی محصول خود را خریداری نمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.