پخش زیرانداز جاجیم دوازده نفره کاوردار جدید

پخش زیرانداز جاجیم دوازده نفره کاوردار جدید را می توانید از مراکز پخش به صورت عمده و با قیمت ارزانتر خریداری فرمایید، فقط کافی است با مشاورین فروش مراکز خرید تماس بگیرید.برای خرید عمده انواع زیراتداز عمده حصیری و روفرشی یزد بامجموعه ای ما در ارتباط باشید.

زیرانداز جاجیمی، در سایز های متنوعی تولید می شود و این محصول به صورت ساده یا کاوردار در بازار عرضه می گردد. زیرانداز جاجیم دوازده نفره، از پرفروش ترین انواع زیرانداز بوده چرا که از جایگاه بیشتری برخوردار است.

زیرانداز جاجیم دوازده نفره

زیرانداز جاجیم دوازده نفره، از پرفروش ترین و باکیفیت ترین انواع زیرانداز برای استفاده در مسافرت می باشد و این محصول در وزن اندکی در بازار به فروش می رسد. از ویژگی های اصلی زیرانداز جاجیمی دوازده نفره می توان به موارد زیر اشاره کرد:زیرانداز جاجیم دوازده نفره

 1. معرفی شده به عنوان بهترین زیرانداز مسافرتی
 2. تولید این محصول در ابعاد 300 در 300
 3. دارای وزن اندکی چون 2900 گرم
 4. دارای ضخامت بسیار عالی حدود 3 میلی متر
 5. برخوردار بودن از جنس برزنت
 6. داشتن کاور برزنتی برای حمل راحت تر
 7. تولید شده از الیاف پارچه برزنتی و در نتیجه دوام بالاتر
 8. دارای درجه کیفیت عالی و قابلیت شستشو

زیرانداز جاجیمی کاوردار جدید

زیرانداز جاجیمی، به صورت یک تیکه بوده و رطوبت را به خود جذب نمی کند و به همین دلیل بهترین وسیله برای استفاده در مسافرت می زیرانداز جاجیمی کاوردار جدیدباشد. این محصول از کاور برزنتی برخوردار بوده و گاهی به صورت ساده در بازار به فروش می رسد که درنتیجه از قیمت کمتری برخوردار است.

زیرانداز جاجیمی کاوردار به دو صورت در بازار ایران خرید و فروش می شود که در روش اول، مشتریان می توانند از تخفیف ویژه برخوردار شوند:

 • خرید عمده انواع زیرانداز جاجیمی کاوردار
 • خرید جزئی زیرانداز جاجیمی در بازار

پخش زیرانداز جاجیم

زیرانداز جاجیم در طرح و رنگ های بسیار شیک و جدید در بازار کشور وجود دارد و این محصول به صورت عمده به مشتری عرضه می گردد. پخش انواع زیرانداز جاجیم از سایت های مرتبط فروش زیرانداز به صورت عمده انجام شده و مشتریان عزیز می توانید برای دریافت ارزانتر این محصول نسبت به خرید عمده اقدام فرمایید.

چند نمونه از برند های معتبر تولید کننده زیرانداز جاجیم به شرح زیر می باشند.

 • زیرانداز جاجیم زربافت یزد
 • زیرانداز جاجیم شیدا
 • زیرانداز جاجیم ترکیش جاجیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.