پخش زیرانداز حصیر گلسار اصفهان

پخش زیرانداز حصیر گلسار اصفهان در شهر های مختلف امکان پذیر می باشد. برای خرید عمده انواع حصیر گلسار با شماره 09139887234 در تماس باشید. زیرانداز حصیری گلسار یکی از بهترین و با کیفیت ترین زیرانداز های تولید شده در اصفهان می باشد. پخش حصیر اصفهان از جمله پخش حصیر گلسار با کیفیت و سایز های مختلف امکان پذیر می باشد.

پخش زیرانداز حصیر با کیفیت

پخش زیرانداز حصیر به سراسر کشور از جمله زیرانداز حصیر گلسار و روفرشی 12 متری مخملی توسط مجموعه ای ما امکان پذیر میباشد پخش زیرانداز پخش زیرانداز حصیر با کیفیتگلسار به صورت مستقیم از کارخانه زیرانداز گلسار می باشد که با قیمت کارخانه به تمام شهر های کشور و برای صادرات به کشور های مختلف امکان پذیر می باشد.

تولیدی جصیر گلسار زیرانداز حصیری را در سایز های زیر تولید می کند.

  • سایز چهار یارد
  • سایز شش یارد
  • سایز نه یارد
  • سایز دوازده یارد

پخش حصیر اصفهان از کارخانه

پخش حصیر اصفهان به صورت مستقیم و با قیمت کارخانه امکان پذیر می باشد و با خرید مستقیم از کارخانه ها دیگر دغدغه قیمت انواع زیرانداز را نخواهید داشت. پخش زیرانداز حصیر اصفهان و زیرانداز مسافرتی با برند های زیر به صورت مستقیم از کارخانه ها توسط مجموعه ای ما امکان پذیر می باشد.پخش حصیر اصفهان از کارخانه

  • زیرانداز حصیر همسفر
  • زیرانداز حصیر گلسار
  • ریرانداز حصیر زاینده رود

پخش حصیر گلسار از کارخانه

پخش حصیر گلسار از کارخانه به راحتی برای تمام خریدارن عمده و صادرکنندگان انواع زیرانداز و  از جمله زیرانداز کوهنوردی امکان پذیر می باشد. کارخانه زیرانداز حصیر گلسار زیرانداز حصیر و روفرشی طرح ترکمن را در دو نوع زیر تولید می کند.

  1. زیرانداز حصیر مسافرتی
  2. زیرانداز حصیر تخته ای

علاوه بر زیرانداز حصیری انواع زیرانداز جاجیمی و زیرانداز ضد آب طرح ترک به صورت مستقیم از تولیدی های مختلف امکان پذیر می باشد.

پخش حصیر گلسار از کارخانه پخش حصیر گلسار از کارخانه

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.