پسته فندقی رفسنجان در دوران قاجار کاملا رایگان به کشور های اروپایی ارسال شد

تنوع در بین انواع پسته فندقی رفسنجان ایرانی قابل توجه است حتی انواع مختلفی از پسته بزرگ وجود دارد که در میان آنها پسته اکبری بیشترین قطر را دارد پسته اکبری که در سطح بین المللی با نام هایی مانند پسته سوپر دراز شناخته می شود، به دلیل ظاهر شیک و طعم شگفت انگیزش بسیار محبوب است.

پسته نظری به عنوان یکی از باتجربه ترین و کلیدی ترین بازیگران صنعت تولید پسته آماده ارائه پسته فوق بلند با بالاترین کیفیت می باشد. اگر تا به حال به دنبال پسته اکبری ممتاز و تحویل به موقع با بهترین قیمت موجود در بازار هستید، پسته نظری تامین کننده شماست.

پسته اکبری لاکچری پسته بلند ایرانی و پسته آکابری که در بین ایرانیان به پسته خندان معروف است، با اختلاف طولانی ترین نوع پسته ایرانی است به همین دلیل این محصول در بازار با تقاضای بالایی مواجه است.

خوشحالیم که در شرکت نظری می توانیم محصولی را به شما ارائه دهیم که از کاشت تا برداشت و فرآوری تحت نظارت کارشناسان ما بوده است. ما یکی از باکیفیت ترین پسته های اکبری را با قیمتی که کمتر در بازار پیدا می شود برای شما به ارمغان می آوریم.

پسته اکبری با ظاهری شبیه بادامی بلندترین پسته در بین انواع پسته است به همین دلیل محصولی لوکس محسوب می شود تیره ترین رنگ پوسته را در میان انواع پسته دارد.

اکبری یکی از سالم ترین و مفیدترین پسته هاست که به تقویت سیستم عصبی و ایمنی بدن کمک می کند. این منبع غنی از آنتی اکسیدان ها، ویتامین B6 و بسیاری از مواد معدنی دیگر است.

زمان برداشت پسته اکبری دیرتر از انواع دیگر به همین دلیل است که برای تبدیل شدن به یک محصول باکیفیت نیاز به توجه و مراقبت بیشتری دارد.

محصولی لوکس در کنار طولانی ترین زمان رسیدن، اکبری را به گران ترین پسته ایران تبدیل کرده است اکبری را می توان یکی از تجاری ترین و مطلوب ترین پسته های ایرانی دانست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.