تحقیقات دانشجویان دختر درباره سارافون دخترانه

پس از اینکه یکی از والدین شکایتی فدرال علیه ناحیه مدرسه کانتی سنت جانز به دلیل کد لباس و سارافون دخترانه آن ارائه کرد و ACLU به منطقه اطلاع داد که این کد قانون فدرال را نقض می کند.

که جنسیت، نژاد و سایر اشکال تبعیض در آموزش را ممنوع می کند، از جمله سیاست های مدرسه که گروه های خاصی از دانش آموزان را هدف قرار دهید.

هیئت مدیره مدرسه به سیاست خنثی جنسیتی رای داد که اکنون در حال اجراست.

اما تحقیقات فدرال در مورد این منطقه همچنان باز است و دختران همچنان اکثر دانش آموزانی را تشکیل می دهند که به دلیل نقض قوانین لباس و ساعت چوبی به آنها اشاره شده است.

شروین گفت: «این کدهای لباس معمولاً منعکس کننده انتظارات اکثریت یا اکثریت در مورد نحوه ارائه دانش آموزان است.

آنها مفاهیم سنتی مردسالارانه زنانگی و حیا را در مورد دختران و نحوه لباس پوشیدن آنها منعکس می کنند.

آنها مطمئناً منعکس کننده نگرش های منسوخ شده در مورد ناتوانی احتمالی پسران در کنترل انگیزه های خود هستند و تمایل دارند به جای پرداختن به ریشه مشکل، آزار و اذیت را به دلیل نحوه لباس پوشیدن دانش آموزان دختر سرزنش کنند.

شروین گفت، کدهای لباس سالاد کلم و انار و هویج، لباس‌هایی را که معمولاً دختران می‌پوشند، مانند تاپ، شلوار لی یا بند سوتین‌های آشکار، مشخص می‌کند

اوکیف گفت که سال گذشته اعضای هیأت علمی مدرسه یک جارو کردن کد لباس انجام دادند که در آن از دختران خواستند دست های خود را بالا بیاورند تا ببینند که آیا تاپ آنها به اندازه ای بلند است که شکم آنها را بپوشاند.

بر اساس بررسی سوابق عمومی توسط یک خبرگزاری محلی، دختران 83 درصد از دانش‌آموزانی که ست شال و کلاه بافتنی را تشکیل می‌دهند که از پاییز 2020 تا فوریه 2021 به دلیل نقض قوانین پوشش در ناحیه مدرسه سنت جانز نام برده شده‌اند.

 • منابع:
  1. Lawsuits, complaints and protests are upending sexist school dress codes
 • تبلیغات: 
  1. آیا از شکری که جان یک پیرمرد 100 ساله را نجات داده، با خبرید؟
  2. ورزش در سیاره دیگر اجباری شد!!
  3. 13 فواید شگفت‌انگیز فلفل چیلی برای سلامتی
  4. ماشین لباسشویی که با روغن موتور لباسها را می شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.