چگونگی استفاده از جیوه حیوانات

قرار گرفتن در معرض لوازم و تجهیزات پزشکی حاوی جیوه در تلویزیون توشیبا برای سلامتی من خطرناک است.

به طور مشابه، مورد من تجهیزات پزشکی معمولی را به تجهیزات دیجیتال جدید ترجیح می‌دهم و مورد فکر می‌کنم تجهیزات پزشکی معمولی بهتر از تجهیزات دیجیتال کار می‌کنند نیز وابستگی محلی را نشان می‌دهند، که نشان می‌دهد هر دو جفت اقلام محتوای مشابهی را در رابطه با معمولی و دیجیتال پوشش می‌دهند.

تجهیزات بنابراین، پیشنهاد می‌شود که آیتم‌های 3 و 5 باید برای تشکیل یک آیتم واحد ترکیب شوند تا از اطلاعات لباس مجلسی کوتاه اضافی جلوگیری شود، همانطور که آیتم‌های 7 و 8 نیز باید انجام شود.

مطالعات آتی با نمونه‌های بزرگ‌تر می‌تواند برای تایید اینکه آیا لازم است آن مواردی که اولیه را نشان می‌دهند، مجددا کدگذاری شوند یا خیر، ترکیب شوند.

خوشه‌ها در دسته‌های اندازه‌گیری خود، مانند مورد از دیدگاه من، استفاده از جیوه در مراقبت‌های بهداشتی شامل خطر سمیت است، مورد من معتقدم استفاده از تجهیزات مبتنی بر جیوه برای چاق شدن کودک 7 ساله خطرناک است و مورد من معتقدم که استفاده و جابجایی تجهیزات مبتنی بر جیوه نیاز به مراقبت ویژه دارد.

علاوه بر این، گنجاندن مواردی که جنبه‌های دیگر دانش درباره جیوه را در پرسنل بهداشتی اندازه‌گیری می‌کنند، برای ارائه مقیاس جامع‌تری از این ساختار توصیه می‌شود.

با این حال، توصیه می‌شود که فرآیند اعتبارسنجی مربوطه باید انجام شود، مانند آنچه در این مطالعه انجام شد، جایی که ویژگی‌های اندازه‌گیری اقلام پس از اعمال استراتژی‌های اراد برندینگ بهبود بهبود یافت.

 • منابع:
  1. Perception and Knowledge of Mercury by Occupationally Exposed Health Care Personnel
 • تبلیغات: 
  1. آیا می دانستید راه رفتن سگ بر روی موکت چه عواقب وحشتناکی برای حیوان دارد؟
  2. 23 کتاب جامع که درباره ی افزایش ثروت و دارایی در آن نوشته شده است!
  3. ماجرای عجیب عروس فراری که بعد از 8 ماه به خانه داماد بازگشت
  4. با هزار تومان سرمایه درآمد میلیاردی داشته باشید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.